Piwnica na
I Piętrze

PO CO JEST "PIWNICA NA PIĘTRZE"?

To niezwykłe miejsce powstało z myślą o Was! Realizujemy w niej naszą misję edukacyjną skierowaną jest zarówno do grup szkolnych zorganizowanych ale również do indywidualnych odwiedzających.

Szukasz oferty zajęć dla szkoły?
Przejdź tu:

Dla szkół

Oferta zajęć indywidualnych

MODELOWANIE I DRUK 3D

#NOWOŚĆ_W_CIECHANOWIE #MODELOWANIE_I_DRUK_3D

CYKL 12 spotkań (3msc)
TERMIN: poniedziałki 16:30
GRUPA: już od 11 lat

ZAPISY: https://forms.gle/qGP7Sz1tpbWB9Qh96
(konieczny własny laptop)

Połącz rzeczywistość cyfrową ze światem realnym. Przenieś swoją wyobraźnię do komputera i urzeczywistnij swoją wizję dzięki technologii druku 3D.
Jest to niepowtarzalna okazja by opanować umiejętności, które niebawem staną się codziennością w naszym życiu. Dzięki dostępowi do drukarek również poza zajęciami możesz rozwijać swoje umiejętności, przesyłać modele do druku i eksperymentować.

ROBOTYKA

CYKL 12 spotkań (3msc)
TERMIN: wtorki i środy 16:30
GRUPA: już od 7 lat

Zapraszamy do świata robotów i zaawansowanej technologii. Świata gdzie sam zbudujesz i zaprogramujesz robota. Każde zajęcia to całkowicie odrębny projekt i osobny ładunek wiedzy!

Na zajęciach robotycznych uczymy krytycznego myślenia, pracy w zespole, rozwijamy umiejętności matematyczne i programistyczne. Magia prawda? Jest ona możliwa dzięki użyciu nowoczesnych narzędzi edukacyjnych jakimi są zestawy Lego WeDo oraz Mindstorms.


S.T.E.M

#NOWOŚĆ_W_CIECHANOWIE

CYKL 12 spotkań (3msc)
TERMIN: Piątki 16:30
GRUPA: od 10 lat

S.T.E.M to niesamowite zajęcia na których nauczysz się tworzyć i programować urządzenia elektroniczne od najprostszych do złożonych automatycznych układów.

Niezliczone scenariusze przygotowane przez Microsoft Education oraz NASA Jet Propulsion Laboratory. Zajęcia prowadzone przez certyfikowanych edukatorów Microsoft MIE

MODELOWANIE I DRUK 3D

TRENINGI: Poniedziałki 16:30
GRUPA: od 10 lat
ZAPISY: https://forms.gle/qGP7Sz1tpbWB9Qh96

Na naszych zajęciach łączymy ćwiczenia ogólnorozwojowe, techniczne i niesamowity sport zespołowy łączący walkę mieczem i łucznictwo (archery-tag).

Wszystko z użyciem bezpiecznych symulatorów mieczy i specjalnych bezpiecznych strzał w maskach szermierczych.

Świetna atmosfera i dużo ruchu!
Zapraszamy nie tylko dzieci i młodzież.
Doświadczeni instruktorzy, uczestnicy od 10 do 30 lat