Sierpień 2020

Dzień ECO

ECO, uczymy się ratować planetę. Zajęcia z użyciem gogli VR Oculus, tworzymy układy elektroniczne do pozyskiwania energii i uczymy się jak uprawiać własną żywność.

Modelowanie i druk 3d

Uczymy się drukować przedmioty! Rozpoczynamy kurs MIT (Massachusetts Institute of Technology), którego istnieje możliwość kontynuowania od września. Dodatkowo można wystąpić o pełnoprawny certyfikat odbycia kursu MIT.

Miasto

Kiedy zaczęła się cywilizacja? Odbędziemy podróż od pierwszych miast do miast przyszłości. Jak żyje i jak umiera miasto? Budujemy i rozgrywamy grę strategiczną.

GeoCatching

GeoCaching to globalna gra terenowa! Tworzymy skrytki, ukrywamy je w mieście i szukamy tych już ukrytych na terenie Ciechanowa.

STEM

STEM to robotyka, elektronika i technologie przyszłości! Znane i lubiane przez Was zajęcia, na których rozwijamy zainteresowania i umiejętności niezbędne w zawodach, które będą niezbędne w najbliższych dekadach.

Harry Potter

Przenosimy się do uniwersum słynnego czarodzieja, tworzymy różdżkę, list z Hogwartu i dzięki okularom VR na chwilę sami stajemy się adeptami magii.

KOSMOS

Wyruszamy w podróż kosmiczną w wirtualnej rzeczywistości. Uczymy się wszystkiego o grawitacji, czarnych dziurach, czy jest życie poza ziemią? Czy możemy skolonizować inne planety?

Chcesz zapisać się przez telefon?

Masz pytania?

Zadzwoń 730 160 133 lub 730 160 233